Pizzaketen Domino’s haalt wel vaker tech gerelateerde stunts uit om de aandacht op te eisen. Ze hebben weer iets nieuws.
Dit keer geen DVD’s die naar pizza ruiken, maar een bezorg-robot. Het stukje techniek is in de basis een militaire robot. De Domino’s Robotic Unit (DRU) is nu echter nog een prototype, gemaakt in samenwerking met het Australische bedrijf Marathon Robotics. Via lasertechniek kan de robot probleemloos rijden en obstakels herkennen, om deze vervolgens te ontwijken. De DRU heeft een topsnelheid van 20 km/u.
De pizza begeeft zich in de robot, die alleen te openen is met een speciale code die de klant in bezit heeft. Of de bezorg-robot ooit werkelijkheid gaat worden is nog maar de vraag. De huidige wereld is nog niet klaar voor zelfrijdende-autonome robots op straat. Maar Domino’s gaat wereldwijd wel testen uitvoeren, waaronder in Nederland. Toch lijkt een baantje als ouderwetse pizzabezorger voorlopig nog wel te blijven bestaan.
Bekijk een video met meer info op autojunk.nl.
Het lijkt nog het meest op een kruising tussen de twee robots uit wall e.
misschien kunnen ze zich beter concentreren op het beter maken van hun pizza’s.
Das pech, bijbaantje weg.
Misschien is dit ook iets voor die goede doelen collectanten, of voor die verkopers van groene stroom. Kan je ze gewoon wegtrappen bij je voordeur!
Dus als ie langs rijdt op straat heb je gratis pizza
@mcaa: En een gratis robot. Of zal ie steeds proberen er tussenuit te glippen als je de voordeur uitgaat?
@mcaa: lezen.com
@dsdh: je hebt gelijk, zo’n code schrikt een boef meteen af…
@mcaa: want een boef gaat op pad op een pizza te stelen?
@stfu: waarom niet wijsneus?
Best schrikken als die voor de deur staat
@markjor: 1e keer misschien maar alles went
”De DRU heeft een topsnelheid van 20 km/u.”
Potdorie, als ik 5 km bij die toko vandaan woon is m’n pizza koud voor hij bezorgd is!
@joostm91: verwarming in de robot is niet zo moeilijk te maken.
@xiran: sterker nog, hij zou ‘m onderweg kunnen bakken…
@vroaaar: nee want dan zou de accu binnen 2,5 minuten leeg zijn. Of hij zou een verbrandingsmotor moeten hebben.
1 april?
En niemand die doorheeft dat het precies twee weken voor 1 april is? š
Ze hadden beter een zelfrijdende pizza oven kunnen maken als dat ding maar 20km/h gaat.. tegen de tijd dat ie bezorg droid bij je aangekomen is, is je pizza klaar
@gieltj: Das eigenlijk best een heel goed idee!
Ze zijn wel ƩƩn ding vergeten. Hoe belt hij aan?