Top 10: de meest populaire Instagrammers van 2017

Auteur: , Geen reacties
Top 10: de meest populaire Instagrammers van 2017

De lijst is binnen!

Instagram heeft de lijst der lijsten van 2017 bekendgemaakt. Welke Instagrammer prijkt bovenaan de top 10? Het is Selena Gomez die zich voor het derde jaar op rij de koningin van Instagram mag noemen. Ze voert de lijst aan met meer dan 130 miljoen volgers. Dat is een toename van 24 miljoen volgers in vergelijking met 2016.

De rest van de top 10 bestaat uiteraard uit andere beroemdheden. Bijna iedereen in de lijst heeft de Amerikaanse identiteit. Op twee personen na. Dat is voetballer Cristiano Ronaldo. De Real Madrid-aanvaller uit Portugal is een uitzondering op deze lijst. Ook de Canadese zanger Justin Bieber is een uitzondering. Check de volledige top 10 en het aantal volgers hieronder.

10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84.8M+ volgers
10

9. Justin Bieber (@justinbieber) – 93.9M+ volgers
9

8. Dwayne Johnson (@therock) – 96M+ volgers
8

7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99.5M+ volgers
7

6. Taylor Swift (@taylorswift) – 104M+ volgers
6

5. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104M+ volgers
5

4. Beyoncé (@beyonce) – 108M+ volgers
4

3. Ariana Grande (@arianagrande) – 115M+ volgers
3

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 116M+ volgers
2

1. Selena Gomez (@selenagomez) – 130M+ volgers
1



Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel.

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, registreren kan HIER (ook via Facebook).