Dit zijn de 20 populairste modellen op Instagram

Auteur: , 4 Reacties
Candice Swanepoel

Inclusief foto's!

Geen Nederlanders in de lijst, helaas. Instagram heeft data vrijgegeven over de populairste bekende ontwerpers, nieuwe ontwerpers en modellen. Daarbij gaat het niet om degenen met de meeste volgers, maar degenen die het snelst nieuwe volgers winnen. Vanwege esthetische redenen focussen wij ons hier op de modellen.

De top 10:

1. Kendall Jenner (@kendalljenner)

2. Cara Delevingne (@caradelevingne)

3. Gigi Hadid (@gigihadid)

4. Candice Swanepoel (@angelcandices)

5. Miranda Kerr (@mirandakerr)

6. Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

7. Karlie Kloss (@karliekloss)

8. Rosie Huntington-Whitely (@rosiehw)

9. Lily Aldridge (@lilyaldridge)

10. Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

En als extra, de nummers 11 tot en met 20:

11. Izabel Goulart (@iza_goulart)
12. Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)
13. Bella Hadid (@bellahadid/)
14. Taylor Hill (@taylor_hill/)
15. Martha Hunt (@marhunt)
16. Jourdan Dunn (@officialjdunn)
17. Bar Rafaeli (@barrafaeli)
18. Joan Smalls (@joansmalls)
19. Josephine Skriver (@josephineskriver)
20. Liu Wen (@liuwenlw)

Zie ook: Hester Winkelman, Romee Strijd.



4 reacties

Waarom plaatsen jullie niet meteen de foto’s van 11 t/m 20, nu ben ik extra tijd kwijt omdat ik hun hele instagram moet doorspitten! :D
@jeroen92: En dat is een straf ;)
@bofkont: Nee niet echt :P Deze is ook de moeite waard: https://instagram.com/jessiejazzvuijk/
@jeroen92: Nice :)

Geef een reactie:

Je moet ingelogd zijn om reacties te posten, registreren kan HIER (ook via Facebook).